Dreamlands - Az álmok földjén
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreamlands - Az álmok földjén

Fantasztikus kalandok öt különböző világban!
 
NezabarKezdőlapGaléria, képekLegutóbbi képekRegisztrációBelépésKeresés

 

 Majmok erdeje

Go down 
+2
Levi Jefferson
Mesélő
6 posters
SzerzőÜzenet
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptySzomb. Jún. 02, 2012 8:01 am

- Az ember azt gondolná, ennyi időn megszoktad a kemény talajt. A szüleid sosem vittek el táborozni? *Mosolyog rá könnyedén, ahogy látja, hogy jól fogadja kezét, most már el is helyezi ott "véglegesen", a nő combján.* - Hát ne éppen. *Nevet fel egy pillanatra a valószínűsíthetően viccnek szánt mondatra, tartva a szemkontaktust, fejét vállán pihentetve. Ez a szokásos flörtölgetős pozíciója, talán már egy kicsit lejárt lemez, de ha egyszer ez működik..
A kérdésre előveszi zsebéből dobozkáját, majd a nem foglalt kezével ki-be kezdi nyitogatni, arra meredve. Picit megremeg a keze, no meg a szeme. Sok neki ennyiszer látni, hogy baszki, elfogyott. Üres. De mégis ismételgeti, még vagy egy percen keresztül. 15 éves kora óta dohányzik.. és most vége. * - Leszoktam! *Jelenti ki önnön magát mocskosul kiröhögve.* - Igazából kész csoda, hogy napi egy dobozról két szálra sikerült csökkentenem... ez a maradék is menni fog. *Sóhajt fel, jól esik neki a lány közelsége, annak kifogástalan combja, melyet még foghat is, talán ad is neki némi erőt. A dobozt visszasüllyeszti, majd a szemétégető gödörbe bedobja, nem akarja szennyezni ezt a gyönyörű helyet. Látszik, hogy kicsit felpiszkálta idegeit a téma, úgyhogy most kell valamit csinálnia.* - Főzzük meg a cuccot. *Morogja az orra alá, alig hallhatóan, és fel is áll. Cigiző kezével csettintgetni kezd, másikat a lányon tartja, akár a hátán, akár bárhol, ahol csak hagyja. Röviden elbúcsúzik Dollytól, majd elindul egy fához, ahova le is guggol, remélve, hogy Trinity vele tart.* - Erre a növényre van szükségünk. *Mutat rá egyre, és gyökerestül ki is tépi, megmutatva, miről lehet felismerni.* - Elég tömény, elsőre magamra kentem csak így a nedveit, és attól lettem tele kiütésekkel, ha esetleg emlékszel még rá. Két gyökér elég mindkettőnknek két napra, többre felesleges főzni, *Mormogja továbbra is, egy picit azért rájátszva. Na miért is kell neki pont most megfőzni, amikor van még neki egy kevés? Egyszerű. Ha kész lesz, be fogják magukat kenni. Levi pedig majd jószívűen felajánlja, hogy bekeni Trin hátát...*
Vissza az elejére Go down
Trinity Tirosa

Trinity Tirosa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 23.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptySzomb. Jún. 02, 2012 7:33 am

*Valóban nem fontos ám a név, csak egyszerűen eszébe jutott, na. A telhetetlenség megjegyzésére felnevet, de amikor a fiú keze a combjára fut érdeklődve pillant a szemébe és hallgatja a szavait. Nem, nem löki el magától a kezét, már egy ideje itt vannak, és finoman szólva nem árt a törődés az ilyen helyzetekben. Az őzgida ártatlanságú tekintetével néza férfire érdeklődően, majd elmosolyodik, és csendesen válaszol.* - A puha ágyat úgy se tudod kibeszélni, de csak a baldachin kéne, hanem egy puha matrac is... Azt a csodaszert pedig elfogadom, úgy tűnik, hogy én nem jártam eleget biológia és kémia órára. *Feleli, a piros kiütésekre szemtelenül felnevetve, majd a Dolly-s dolgokat is kicsit mosolyogva hallgatja, mert teljesen olyan, mintha a srác büszke lenne a majmára, ami meg igen... Furcsa, hiszen nem ő nevelgeti, ő csak vendég itt, vagy mi a szösz. Egyébként a banánt kibontja, amit az imént kaptak és eszegetni kezdi, néha megnyalva a száját, persze semmi erotikus töltet a banán evésben, ennyire nem közönséges.* - Akkor ne mellette kezdjek el Céline Diont visítani? Értem... *Mosolyog, kicsit az állat felé nézve, majd vissza Levire, egyáltalán nem zavarja, hogyha a srác mesél az állatokról, Dolly-ról, az erdőről, ugyanis ő egyáltalán nem érzi magát nyeregben, inkább halál sutának és kiszolgáltatottnak érzi így itt magát. Ahhoz képest, hogy elméletben nem olyan értéktelen "csapattag", valahogy azért még is csak szerencsétlen az itteni terepen. Tolmács nem kell senkinek, máshoz meg nagyon nem ért, csak alapjába véve meg van az esze, de túl sok tanult dolgot nem tud, csak amennyi a Discovery channelen ráragadt.* - Mondd, Levi, a cigivel hogy állsz? *Kérdez rá, ahogy beugrik neki, hogy mióta itt van, a srác nem gyújtott rá, bár alapból az utóbi időkben tuti nagyon tartalékolt.*
Vissza az elejére Go down
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptySzomb. Jún. 02, 2012 7:08 am

**olvadás**

- Igen, pont, mint a birka. *Ironizál szemeit forgatva, ő a névadást ennyire nem gondolja át, tök mindegy, úgyis csak egy rohadt hívószó lesz, nem? Látja, ahogy a lány húzza a száját a vadászatra, de úgy sem gondolta komolyan, vannak itt nála talpraesettebbek etéren. Levinek már tök jól megy a saját készítésű lándzsával pecázás, de van egy íjász lányuk is, meg más ügyes kölykök is, akik néha tudnak húst hozni. A többiek meg gyűjtögetnek legalább a peremen, ha beljebb nem is mernek hatolni még nappal sem* - Ne legyél telhetetlen! *Vigyorog rá, végigsimítva a nőci lábát, szemeibe nézve.* - Kinek kell Baldachin, ha vannak menő pálmalevelek? És nemár, hogy te nyaralás közben is netezni szoktál... A bogarak ellen pedig annyit tudok ajánlani, hogy ne magadban ücsörögj, hanem szólj nekünk. Kaptam néhány biológia és kémia órát életemben, tudom, mikkel lehet elérni, hogy békénhagyjanak. Mondjuk elsőre elrontottam, mert volt egy kis mellékhatása a cuccnak, úgy kb. három napig tele voltam piros pöttyökkel, de mostanra megtaláltam a megfelelő növényt. Pár naponta szoktam magamnak főzni, de legközelebb csinálok neked is. *Pillant rá egyszerűen, talán egy kicsit komolyabbra véve, ritkán ilyen segítőkész, meg kell ragadni az alkalmat. Ténylegesen jó hatással van rá ez a sziget.
A beszámolóra, hogy ki hol van, csupán biccent, megértette, igazából ez a két ember fontos a szempontjukból, a többiek nagy része használhatatlan, van, aki értelmes, de az van, hogy fel se tűnik pár napig, megbízhatóság, emberek, egymásra vannak szorulva!*
- Igen, nagyon okos jószág az én Dollym. Én is meglepődtem, mennyire értelmes. Jónéhány tábortársunknál több haszna van.. *Rázza meg fejét lemondóan a magukkal törődő, béna bagázsra, vagy lehet, csak ő ennyire ítélkező felettük. Persze-persze, ne ítélj, hogy ne ítéltess, de Levit pont nem zavarja, ki mit gondol róla.* - Beszédet nem hiszem, hangszínt viszont biztosan érzi. Érzi, ha mérges vagy, érzi, ha félsz, meg ilyenek. Testbeszéd pedig becsapós, mert ők másfélékhez szoktak, még tanulmányozom. Nem érdemes hirtelen mozdulatokat tenni, az ingerli őket, és magas hang is zavarja őket valamiért, szerintem azt a veszély jelzésére szokták használni. *Magyarázza picit talán okoskodóan, dehát szereti, ha ő van nyeregben, ő a zseni, ez a szerep volt mindig a kedvence.*
Vissza az elejére Go down
Trinity Tirosa

Trinity Tirosa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 23.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 3:58 am

- Dolly, mint az első klónozott birka? *Kérdez vissza kapásból, miközben nézi a távolodó állatot. Állatkertbe is alig járt, nem hogy ilyen közelben egy csapat majommal éldegéljenek egy lakatlan szigeten. Illetve most már lakott szigeten. A vadászatra kicsit felnyög.* - Vadászni... Ahha... *Motyogja félhangosan, amikor először találkoztak ő akkor is a kókuszdiókig jutott, ugyanis valami állatot vélt felfedezni és az épp elég volt ahhoz, hogy azonnal kimásszon a partra a felfedezés helyett. Nem veszi észre az üres dobozt Levi zsebében, így egyelőre nem is jut eszébe, hogy a férfi aki mellett ücsörög függő, és a cigitartaléka már múltkor is a végét járta.* - Az ingyen hawaiihoz járhatna egy koktélbár, egy kis internet, pihe-puha baldachinos ágyak, és főleg valami, hogy a szúnyogok és a bogarak ne másszanak már rám egész éjszaka. *Persze, most már tudja, hogy a másik se azért teljesen felhőtlenül élvezi a dolgot, éppen csak igyekszik élvezni.* - Ámen, legyen úgy, ahogy te mondod. Azt hiszem Bradley-t a táborhelyen láttam, Megan pedig valahová elment, biztos a közelben van ő is, de nem láttam a tábornál. És mi sem teszünk többet, csak mi a majmoknál punnyadunk. *Mosolyodik kissé el, megtetszett neki e a bizonyos punnyadás szó, olyan kis gyerekesen hat, aranyos. Mikor a majom egy banánt hoz nekik kicsit koppan az álla, átveszi Levitől, és felvonva a szemöldökét pillant az állatra.* - Ó... Igen... Köszi. *Néz végig Dolly-n, aztán újra Levire pillant.* - Mennyire értelmes, mennyit ért a beszédből vagy a gesztusokból?
Vissza az elejére Go down
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 3:47 am

*Azt, hogy Trinnek milyen alkata van, már az első napon felmérte minden hajótörött férfitársuk, szóval nem kell félnie, hogy valaki nem nézné ki belőle a sztriptíztáncosi karriert. A kérdésre csak mosolyog, hallani véle a vidámság mögött rejlő furcsa érzéseket, gondolatokat, ennyire még ismeri az embereket.* - Dolly a neve. *Mondja, ahogy megvakargatja fülét, mielőtt még távozna tőlük.* - Helyes, nemsokára már nem is fogod érezni. Szabadon fogsz tudni vadászni az erdőben. *Vigyorog egészen könnyedén, a cigisdobozt már rég elsüllyesztette zsebében, lehet, hogy még jó lesz valamire. Kezével most a szikla felületét simítja, kell neki valami elfoglaltság. Ahogy farmere zsebében a dobozka nekinyomódik a testének, érzi annak ürességét, s ebbe a gondolatba beleremeg egész testével.* - Tengerpart, homok.. friss levegő. Csak egy kis nyaralás. Ingyen Hawaii, nem? Lehetséges túra az erdőbe, extra lehetőség majmokkal haverkodás, szerintem semmi gond nincs ezzel a hellyel. Majd megtalálnak minket és ennyi. *Mondja néhol fel-fel nevetve, azért hangszínével, testbeszédével éreztetve, hogy ő sem teljesen ilyen optimista, és neki is hiányzik pár dolog, de felesleges áhítozni, szerinte ki kell élvezni ezt az egészet, amíg tart.* - Többiekről tudsz valamit? A táborban punnyadnak..? *A többiek szót meg is nyomja. Számára Trinityn, és esetleg még 2-3 emberen kívül az összes többi barom, nagyképű, alkalmatlan mindenre. Dolly hoz nekik is egy-egy banánt, az egyiket odanyújta társának.* - Köszönjük Dolly! *Hajol hozzá, és simogatja meg aranyos buksiját.*
Vissza az elejére Go down
Trinity Tirosa

Trinity Tirosa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 23.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 3:32 am

*Hát, Trin testalkata lehet meglenne a sztriptíztáncosnőhöz is, de messze nem olyan a jelleme, szóval ezt talán hagyjuk is. A kötést nem kötötte át, a gyógyítással kapcsolatos tudománya igen korlátozott, mondhatni tudja az elsősegély alapjait, és körülbelül ennyi. Sosem volt még szükség többre, na. Szépen leül mellé, bár az arcára azonnal széles mosoly kerül, amikor meghallja a választ.* - Hozzánk? Már talán neve is van? *Kérdez rá többnyire vidáman, de valahogy még is a szemében inkább elkeseredettség van, mintsem őszinte öröm. Inkább groteszk neki ez az egész helyzet, a sziget, a majmok, és hogy ez a srác nincs kiakadva, pedig az lenne a normális.* - Igen, köszönöm, már elég sok idő eltelt a baleset óta, ideje is volt, hogy lassan rendbe jöjjön. Már igazán csak nyomásra fáj, meg kicsit húzódik, de nem vészes. *Feleli kedves hangon, beszédesen, de a következő kérdésre kicsit erőtlenül nevet fel.*
- Hogy is mondjam, nem ez a megszokott közegem. Nem érzem magam elég biztonságban, én nem vagyok elég laza ahhoz, hogy élvezzem a hajótörést. *Feleli, pillantásait eddig inkább a majomra, vagy épp majmokra emelte, most fordul csak szemtől szembe a férfihoz, és követi az ő testtartását, kicsit félrebiccenti a fejét.* - Te hogy bírod ezt? Nem hiszem el, hogy olyan jó itt neked. *Kérdez, miközben a keze automatikusan a kötésre csúszik, aprócskát piszkálja, de nem bontogatja, csak simogatja, ilyesmi.*
Vissza az elejére Go down
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 3:17 am

*Felemeli az állatra mosolygó fejét Trinity érkeztekor, és most őt "zaklatja" a férfi vizsgáló tekintete. Szakértő szemekkel siklik rá szeme a lábaira, na most nem sztriptíz táncost keres, még csak nem is a két láb által körzefogott, s általuk rejtett kincsre áhítozik, csupán a kötést ellenőrzi, amit ő kötött meg emlékei szerint a napokban - hacsak azóta nem próbálkozott az átkötéssel.*
- Szia. Persze, csatlakozz hozzánk nyugodtan. *Int balja felé, van a sziklán hely mindhármójuknak, jobb keze felé pedig a majom foglal helyet, őt pedig úgy látszik, annyira nem vágyik megismerni a nő.* - Látom, kezd gyógyulni a lábad. Már egész biztosan jársz. *Ereszt meg egy egyszerű, bíztató tekintetet. A Dolly-nak elnevezett állat kezd egy kicsit távolodni tőlük, elmegy még egy gyümölcsért, az ismeretlenek közelében még kicsit félénkek, most a többiek is vagy dolgukat végzik, vagy őket méregetik távolról, felbukkant egy ismeretlen arc számukra.* - Nem, én semmiről sem tudok. Dehát olyan rossz itt velünk? *Kérdezi vigyorogva, fejét vállára biccentve. Általában közvetlenebb szokott lenni, főleg, ha ilyen csaj mellett ül, de a cigi, ha minőségi is volt, rajta hagyta bélyegét, még bőven érződik a pár perccel ezelőtt befejezett szál.*
Vissza az elejére Go down
Trinity Tirosa

Trinity Tirosa


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 23.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 2:59 am

*Lassú léptekkel halad a fák között, vagy az ösvényen, hogyha az idejárók már kitapostak ilyesmit a Majmok erdejéhez. Nem nagyon járt ide az elmúlt napokban, meg úgy egyáltalán, legfőképpen a parton maradt, ugyanis a combja nagyon-nagyon lassan volt hajlandó begyógyulni. Most viszont már talpra állt és nem is nagyon sántikál, éppen csak őszintén le van maradva a történésekről, mert betegként lett kezelve, feküdnie kellett, stb. Mikor befut Levi közelébe kicsit megtorpan, és egy fának támaszkodva néz körbe, hogy merre is járhat. A majmok nem tűnnek agresszívnak, meg semmi, csak hát ők az egyetlenek a szigeten, akiknek a nyelvén nem ért. Mármint hogy az állatok, mert tolmács, az utasok nyelvén speciel ért, mindenkién, elméletben. Nem mintha nem lenne körülbelül mindenki angol anyanyelvű. Habár eddig is óvatosan haladt, továbbra is lassan megy, kissé sután, gyámoltalanul sétálgat a férfihez közelebb, akit legalább hogyha futólag is, de ismer.*
- Heló, Levi. Csatlakozhatok? Tudod... Kezdem kicsit kínosan érezni magam, megtudtatok valamit arról, hogy hogyan juthatnánk haza, vagy léphetnénk kapcsolatba valakivel? *Kérdezi, miközben megáll a baloldalán a férfinak, jobbján majom van, és inkább tartózkodna a majmoktól, már így is túlságosan közel van hozzájuk. Nem kimondottan fóbia ez, de... Nem ért az állatokhoz túlságosan, ő emberekhez ért és kész. Amúgy rövidnadrágban van, combján kötés, a felsője az egyenruhája a hajóról, hogy könnyebb legyen őt megismerni - nem mintha olyan sokan keresnék, hiszen épp annyit tud, mint bárki más, vagy kevesebbet.*
Vissza az elejére Go down
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyPént. Jún. 01, 2012 2:46 am

*Finoman fújja ki a füstöt, melyet pár pillanattal korábban szívott be, áhitatos, örömteli tekintettel.
Az utolsó szál. Utolsó.
Ennyi volt, kész, vége, jöhet a halál. Egész jól elpartizott itt az utóbbi hetekben, neki minden ellenére csak jól jött ez az egész – legalább megússza azt a kétes ügyet, aminek nyomán a hajóra került. Homok, napsugárzás, egész jó csajok.. mi kell még? Túl igényesek az itteni társai, akik már mennének haza. Ő elszívta az utolsó cigijét is, jöhetnek a bennszülöttek, megehetik őket, neki már teljesen mindegy. Egészen a szűrőig szívja magába azt az áldott-átkozott füstöt, csak amikor már rossz szag kezd terjengeni, mert elkezdett égni az ujja vége is, szívfájóan eldobja.
Még a szikla is - mely per pillanat ülőhelyéül szolgál – megérzi a perc súlyát. Nem valami kellemes hetek néznek elébe. De jelenleg csak vigyorogni tud – kínjában talán? Optimistán látja a helyzetet, csak van itt valami dohány növény, összespanol a törzs sámánjával, annak biztos van valami ütős cucca. Drogosok mindenhol vannak, csak meg kell találni őket. Baljában a cigerettásdobozt szorongatja, marcangolja, néha-néha orrához emeli, csak, hogy illatát érezze, talán utoljára. Búcsú ez most, egy időszaknak jött el a vége.
Jobbjánál egy majom eszeget valami gyümölcsfélét, egész jól megtűri már Levit. Sok időt tölt el itt, megismerik már őt a "helybéliek", de ez az egy példány az, akit nem zavar a füstölés, a többi mind lelép, ha rágyújt. Kezével megvakargatja fülét, az pedig hálásan közelebb lép a férfihez, majd hogy nem dorombolni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Bradley Sullivan

Bradley Sullivan


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 21.
Üzenőláda : Majmok erdeje Tek4f9eba341b34a1612532

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyHétf. Május 07, 2012 7:17 pm

*Miután eltette a pisztolyt, nyilván ő is segít a cipekedésben. Anelyt nem akarja nagyon lehurrogni, de fűszert gyártani szoktak, netán termeszteni, elég kicsi az esélye, hogy csak úgy találnak valahol egy oregánócsomagot az egyik fa tövében. A lakomára megkordul a gyomra, és igazat ad társainak, hogy a hús gyorsan megromlik, ám akkor napi szinten étel után kell rohangálniuk, ha nem tanulják meg tárolni. A mellé soroló Ann meghallgatja, és miközben hajtja el maga elől az indákat, figyelmesen bólogatva válaszol.* Ennek csak örülni tudok, mégis azt mondom, hogy figyeljünk egymásra, nem ismerjük még a vadont, ki tudja, hogy vannak-e csapdák, milyen vadállatok élnek itt, nem árt az óvatosság. *Kiérnek végülis a tisztásra a különös fához, és beleegyezően teszi le a disznót Levivel együtt. Kifújja magát, mert a derekát érte a nyomás, muszáj kicsit megmozgatnia magát, hogy ne csipődjön be az izom. Kevin szavaira helyeselnie kell* Pont ezt mondtam, minek megyünk felfedezőútra ekkora málhával? Vissza kéne menni a partra, enni, értesíteni a társainkat, aztán bőven elég a felfedezés. *Ezzel teljesen igazat ad Kevinnek, és határozottan örül, hogy nem kerül kenyértörésre sor. Aztán a biológus jelzi, hogy látott már ilyen majmokat, ám teljesen más földrészen. Bradley valamiért nincsen meglepve, sőt megosztja korábbi tapasztalait is, amit eddig csak Megannal beszél t meg.* Tudok annyira tájékozódni, hogy lássam, nem ott vagyunk, ahol kellene, a csillagképek alapján legalább nagyon eltévedhettünk. Na de ennyire? Furcsa lenne. *Foglalja össze, hiszen a túlélés mellett a rejtély megoldása sem elhanyagolandó tennivaló. Ha már említette a lányt, látja rajta a zavart, amit a bizalmatlanság okoz. Ezért visszasorol mellé, és miután eltette a pisztolyt, az inge alól odamutat neki egy dögcédulát, amiből kitalálható, hogy valamilyen katonai alakulatnál szolgált, ám azt most nem fejti ki, hogy mikor, és hol, nyilván majd kettesben, nem akar azért mindent megosztani a társasággal.* Úgysem hiszem, hogy mindenki érzi magában a felfedezővért, biztosan maradnak jópáran a parton, akik reménykedők. Én is hiszek benne, hogy hátha tudunk segítséget kérni, viszont nem tudok ülni, és várni. *A morajlás kérdésére megvonja a vállát, ő is csak annyit látott, mint a társai.* Kannibálok? Bennszülöttek? Hát passz, de szerintem nem emberi hang volt, de nem is állati. Valami más, mintha egy kürt lett volna, vagy nem tudom. *Végignéz a társain, és számba veszi a parton megismerteket, habár pár nap alatt ezt nem igazán lehet még jól megitélni, de a legtöbben nem készültek fel egy ilyen helyzetre, csupa nagyvárosi ember, beleértve őt magát is, hiszen az elmúlt három évben nagyon elpuhult, nem vett hasznát tudásának. Itt pedig több gyenge nő is van, tanult emberek, akik lehet, hogy jól tájékozódnak, ám ha futni kell, túlélni, vajon mi esélyük lehet? Rezignáltan megrázza a fejét, de csak éppenhogy, hogy a többiek ne kérdezgessék, mi nem tetszik. Hát igen, korántsem ideális társaság, másokért pedig nem lehet felelős. Mindenkiért semmiképpen sem.* Eleget pihentünk. *Jegyzi meg halkan, aztán bólint Megannak, hogy megjegyzik a helyet, aztán ismét aláfog a disznónak, és visszatérnek a partra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nezabar.net/u1
Megan Cooper

Megan Cooper


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2012. Apr. 23.
Üzenőláda : Majmok erdeje Tek4f9c162db5cab5394415
Szerzett tárgyak:
1. Rövid lándzsa
2. Számszeríj
3. Iránytű
4. Rádió
5. Pisztoly


Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyVas. Május 06, 2012 5:52 am

*Brad szavaira azért picit elhúzza a száját. Na jó, ő sem mond el mindent magáról, de azt hitte, amiket találnak nagyjából megbeszélik, úgy fest viszont, hogy a fickó se teljes mértékben megbízható, vagy még bizalmatlan másokkal szemben. Végeredményében ez is érhető, de akkor is...* -Végülis átköltözhetünk, de...mi van, ha felmentő csapat érkezik és nem találnak senkit a parton? Hagyni kell jelzést... *Morfondírozik hangosan. Végülis majd kitalálnak valami erre a célra. Egyelőre még nehezen akaródzik beköltözni az erdőbe, úgy véli, mint Levi, veszélyesebb is, mint a parton és ha jönne valaki, nem tudnak jelezni egy másik hajónak pl. Végül egy apró sóhajjal bólint, kénytelen elfogadni, hogy már jó egy hete itt vannak, és még senki sem érkezett értük, akkor még maradniuk kell egy ideig. De a reményt akkor sem veszítheti el, arra mindig szükség van. Átveszi a kést Levitől, és nekivág a dzsungelt aprítani. Az íjász lány szavaira nem válaszol, maximum hümmög, hiszen elindult, nem most fog gyűjtögetni, főleg mert a disznó cipelők előtt vágni kell az utat, hiszen másfelé mennek, mint amerről jöttek. Menet közben azért elmereng Brad szavain.* -Tehát mások...bennszülöttek? Remélem nem kannibálok! *Konyul le picit a szája, de ha azokat a hullákat elásták, akkor ez nem valószínű, hiszen nem megették őket. Az már biztos, hogy ezek után végképp szükség lesz őrségváltásra, ha az erdőben húzzák meg magukat. Kevin fűszereket illető válaszára bólint.* -Ha van rá lehetőség, akkor inkább használjuk ki, nem ettem még vaddisznót, lehet hogy rendkívül ízetlen a húsa. Felvágni pedig...biztosan megoldjuk, gondolom bőven elég a belső szerveket eltávolítani, plusz a csontok és a bőr. *Válaszol a kérdésre. Még ugyan nem próbálta, de szükség törvényt bont. Nem sokára elérnek a tisztásra, amit Levi láthatott a fáról. Beljebb lépdel, hiszen itt már nem kell annyira a kés, de még nem adja vissza a srácnak, hiszen ha tovább mennek, akkor szükség lesz rá. Majd a parton visszaszolgáltatja.* -Majmok ugye? Remélem nem agresszívek. *Aztán meg is kapják a választ Kevintől, úgy fest nem agresszívek, és jó eséllyel még aranyosak is lehetnek, a nevük legalábbis annak tűnik.* -Ez jó kérdés, Brad is felvetette, hogy a csillagképek nem igazán azt tükrözik, ahol lennünk kellene. *A fickóra pillant. Annyira azért a majmok nem kötik le, inkább visszafordulna a táborba, jó lenne még sötétedés előtt nekiesni a disznónak, hiszen a partra nehéz lesz levinni a tüzet, a víz pedig kéne, hogy jól kimossák és megtisztítsák.* -Megjegyezzük a helyet, de szerintem egyelőre jó lenne visszatérni, és majd még tovább kutakodni, még az esti őrséget is be kellene osztani, plusz a disznó elkészítése. *Magyarázza, és a maga részéről, ha nincs ellenállás, akkor visszaindul az eddigi kuckó felé. Egyelőre vágja az utat a késsel, majd amint elérik a célt, visszaszolgáltatja az eszközt Levinek és persze a sebét is megmutatja ellenőrzés céljából. Az esti program pedig disznóvágás.*
Vissza az elejére Go down
Kevin Branson

Kevin Branson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. May. 06.
Age : 34
Üzenőláda : Ifjú biológus
Tartózkodási hely : A szigeten...

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyVas. Május 06, 2012 5:43 am

*A pisztoly hangjára igen sokan felkapják a fejüket, hiszen elég furcsa, hogy valakinél fegyver van. Kevin egyből támad, de Bradley elég hamar lehűti felforrósodott fejét, hiszen közli, hogy nem az övé, egyszerűen csak a parton találta. Ez kicsit sántít a fiúnak, hiszen egy pisztoly simán kiázik, azt ki kell szárítani, hogy újra használni tudja, de végül is több napja is volt már rá a forró napon a férfinek, lehet, hogy ezt meg is tette. Mindegy, amíg nem gyilkol, addig Kevin felől nála lehet a fegyver, nem is tudna ellene mit tenni.*
- A felfedezést hagyjuk máskorra. Ezekkel a nagy állatokkal őrültség lenne nekivágni az ismeretlennek, annyira bentebb én sem merészkedtem. És amúgy is minél előbb fel kéne nyitni őket, és megsütni, mert a végén még megromlanak a napon. Vágott már valaki disznót? *húzza vigyorra a száját a srác, hiszen végtére is végre van valami hús, amit majd meg tudnak enni. Megan felhozza a fűszereket, mire Kevin kissé furcsán néz rá.*
- Nem hiszem, hogy a fűszer most a legnagyobb gondunk, de láttam oregánót meg egy kis hagymát az erdőben, arrafelé, amerre voltam. Ha gondoljátok akkor hozok azt. A sós víz pedig tökéletes a sózásra és a fertőtlenítésre.*jelenti ki Kevin és egy mosolyt intéz Megan felé. Ő ugyan simán is megeszi a húst, de ha már ilyen igényesek lehetnek, akkor használják is ki. Kevin hallgatja Bradley-t, ahogy arra az elhatározásra jut, hogy költözzenek át a tó és a forrás mellé.*
- Ezt csak preferálni tudom, ott biztonságosabb. De mindenképpen holnap, világosban. Most már lassan szürkül, vissza kell mennünk abba a táborba, amit említettetek. *jelenti ki határozottan Kevin, hiszen az sem biztos, hogy sötétben a többieknek lenne merszük útra kelni és hogy Kevin visszatalálna-e. Ann tüzifát keresne, ami persze nem hátrány, sőt!*
- Valamiféle száraz ágakat keressetek, azok jól égnek. Aztán hogyha találunk valamiféle baltát, akkor vághatunk ki néhány fát is. *szól a lány után hangosabban Kevin, hogy hallja is, mielőtt eltűnik a fák között. A kis malacot végül felkapja a földről és a fiúk mögött haladva megindul utánuk. Ekkor tűnik fel neki, hogy Lexit nem is látta már jó ideje.*
- Hol a kutyám? *esik kétségbe a srác és körbenézve füttyengetni és kiabálni kezdi a kutya nevét. Mozgás, mocorgás hallatszik, majd Lexi jelenik meg, szájában egy nagyobb fajta patkánnyal.*
- Remek, Kislány. *neveti el magát Kevin, és folytatják az útjukat a többiek után. Lexi igen érdeklődő a malaccal kapcsolatban, de mivel jól nevelt kutya, maximum megszagolgatja útközben és vígan ugat a fiúk mellett. Kevin is észreveszi, ahogy ritkulnak a fák, majd egy nagyobb fát lát meg egy kisebb, nem túl tiszta tisztás közepén.*
- Mi a fene? *suttogja és nézi a fát, amin néhány majom meg is jelenik, érdeklődve figyelve az érkezőket.*
- Uramisten! *teszi le Kevin is a malacot és közelebb sétál, lassú léptekkel a fához.*
- Ezek Pan paniscus-ok! *kiált fel halkabban Kevin, majd a többiek felé fordul:*
- Ismertebb nevükön Bonobó-k. Emberszabású majmok, igen értelmesek és találékonyak... De... Furcsa, mert általában a Kongó-medencében honosak. Persze, lehet hogy ekerültek onnan, de... *tanakodik hangosan Kevin.*
- Hol a fenében lehetünk??
Vissza az elejére Go down
Levi Jefferson

Levi Jefferson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2012. Apr. 28.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyVas. Május 06, 2012 5:32 am

*Kését átnyújtja Megannak, ha igényli a bozótvagdosáshoz, és el is indul az általa mondott irányba. Braddel egyetért, ideje is kicsit messzebb költözniük, de, hogy pontosan hogy lesz, még kialakul. Azért az erdőben lévő forrásnál letelepedni ennyien, kicsit veszélyesebbnek tűnhet, mint a partra, de vannak elegen, őrség, satöbbi, megoldják.
A karóba húzott disznót egy kicsit erőlködve cipelik a másik vállalkozóval, legalábbis neki nehezen megy, dinamikailag is kicsit kedvezőtlen cipelni, de talán így a legegyszerűbb. Néha megcseréli a vállát, amelyikre nehezedik, úgyhogy nagyjából bírja. Viszont, ahogy mennek, arra lesz figyelmes, hogy a fák ritkulnak.. és valami furcsább környezet vár rájuk. Biztos jó ötlet volt nem a bejáratott ösvényen haladni? Mindenesetre nem fordul vissza, és némán, gondolataiba merülve pillantja meg a hatalmas fát, s a különböző hangokat, melyek onnan szűrődnek. Hátrapillant, a közben elhangzott témáktól nem volt olyan messze, hallott mindent, de nem vele akarták megbeszélni, és most nem szól bele.* - Ez mi a fene? *Kérdezi a többiektől, és ha Bradley benne van, le szeretné tenni a vaddisznót a földre, úgy is kell egy kis pihenő. A hely valahol a vaddisznós tisztás, és a part között helyezkedhet el, és eléggé megfogja őt. El is indul, hallgatva a hangokat, várva a biológus úr hozzászólását. Részéről arra rájön, hogy majmokkal van dolguk, pontos fajtát majd Kevin meghatározza, ha úgy tartja kedve, és a hangokból ítélve épp szaporodási időszak lehet..*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. Apr. 22.

Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Majmok erdeje   Majmok erdeje EmptyVas. Május 06, 2012 3:30 am

A szerencsés kalandor, aki megfelelő helyen indul el, 2-3 percnyi sétával elérheti a területet. A parttól az erdőbe belépve körülbelül 300 lépés után azt lehet észrevenni, hogy a fák egy darabon ritkulnak, sokkal kevesebb van belőlük: tisztásnak azért messze nem nevezhető, de kisebb erdőcske.
A nővényeket megfigyelve arra juthatunk, hogy van itt jó néhány banánfa, és pár kókuszpálma is, de elterebélyesedik nagyjából középen egy terebélyes, hatalmas faféle, talán annak a gyökere szívja el a tápanyagot, ezért nincs a környékén más nagyobb cserje vagy bármi.
A még szerencsésebb kalandor pedig még meg is hallhatja, hogy az itt élők miképpen társalognak, ugyanis nem más ez, mint a majmok egy fajtájának lakhelye. Valószínűleg nincs az itt élőknél rendszertani besoroló, egyszerű laikus, ha megpillanthat egyet, annyit állapíthat meg, hogy körülbelül 100-110 cm magas, orángután-szerűségek lehetnek – akik szeretik a banánt! Központi fájukon ide-oda ugrándoznak, egymással játszanak.
Nem agresszívak, még csak nem is húsevők, talán kisebb tetveket, férgeket megkóstolnak, de nagyobb állatokat nemigen. Emberrel több, mint valószínű, hogy nem találkoztak, de ha nem zavarják őket, nem tesznek keresztbe senkinek. És hogy baráti együttélés, egymást segítés kialakulhat-e, azt majd a Sors eldönti.

//Írta: Felaern//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Majmok erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Majmok erdeje   Majmok erdeje Empty

Vissza az elejére Go down
 
Majmok erdeje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dreamlands - Az álmok földjén :: Lost - eltűntek :: Lost - eltűntek-
Ugrás: