Dreamlands - Az álmok földjén
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreamlands - Az álmok földjén

Fantasztikus kalandok öt különböző világban!
 
NezabarKezdőlapGaléria, képekLegutóbbi képekRegisztrációBelépésKeresés

 

 Miami - X-treme Cafe

Go down 
+2
Faina Serafima Kostes
Mesélő
6 posters
SzerzőÜzenet
Emma O'Farell

Emma O'Farell


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 30
Üzenőláda : Képességem: Időjárásmanipulátor

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptySzer. Május 02, 2012 7:25 am

*A diszkó már kezdett beindulni, a DJ is megérkezett némi késéssel, s most már kezdtek szálingózni befelé az emberek. Leányzónknak nem kellett sokat várnia, máris benn termett barátnője, Jess.*-Óóó, bocsi hogy nem keltettelek fel, de nem olt hozzá szívem!*Mondta nyugodtan, majd kissé felhúzza az orrát a krémezésen, de semmi több.*-Hát igen, de már kezdtem unatkozni, na meg nem akartam elkésni!*Mondta már szinte kiabálva, hiszen a zene miatt már nem nagyon hallották egymást. A következő pillanatban Faina libbent be a diszkóba, s mivel így már teljes volt a csapat, végre elkezdhettek partyzi. Emma a bögréjét lecserélte egy csúcsos pohárra, melyben valami színes, alkoholos koktél volt. Egy szorgos pincér kínálta meg a lányokat, akire lánykák apró, de annál édesebb mosolyt villantott, majd két pohárral kínálta a két csajt.*-A barátságunkra!*Mondta, s koccintott Jessel és Fainával, végül pedig nagyot kortyintott az italból. Ez a kis alkohol beindította a bulit, hisz a lányok cseppecskét berúgtak, kotyagosdtak... nem is kell mondani.*
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptySzer. Május 02, 2012 7:08 am

* A hotel szobájában készülődik a ma esti bulira. Még nincs áthordva az összes cucca a lakásba amit barátaival bérelnek, ezért maradt még itt egy kicsit. Gyorsan magára kent némi sminket felvett egy fekete göncöt és egy cipőt, bezárta az ajtót és már rohant is a part felé. Arra a helyre igyekszik ahol tegnap is járt. Gyorsan szedte a lépteit és közben már azon gondolkozik hogy fém idomítással megállít egy taxit. De végül marad a sétálásnál. Nemsokára be is ér, és a teremben megpillant egy ismerős arcot. * - Szia Emma. Te is jössz a bulira? * Kérdezte mosolyogva. Az a lány az akivel tegnap találkozott a parton. Említette a mai bulit, és Fainának nem mennem ám ki az ilyen számára fontos dátumok a fejéből. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Alvar

Jessica Alvar


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 26.
Üzenőláda : Jess képessége: Telekinézis ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptySzer. Május 02, 2012 6:42 am

*Jessica észrevesz, hogy az ajtó bezáródott, kicsit sokat aludt. Nem mintha olyan jó napja lett volna, reggel megpróbát felemelni egy párnát, de kiderült, hogy vagy húsz kiló fém van benne, Faina gyakorló kacatjai. Mondanom sem kell, Jess azonnal kifeküdt az erőlködéstől. Most ébredt fel az ajtó csapkodásra. Hirtelen eszébe jutott, hogy buli van ma este.*-A francba, nincs mit fölvennem, vagy talán, nem tudom, remélem nem vették el a ruháimat.*Kiabálja, ezzel felverve néhány szomszéd gyereket. Megpróbál képességével kiemelni egy ruhát, azonban szokásához híven leejti a földre, és koszos lesz.*~Na akkor ezt nem ma vesszük fel.~*Hát igen, Jessre nagyon jellemző az ilyen viselkedés, nem aggódik túlságosan.*-Na akkor mirány sminkelni.*Ha van olyan dolog, amire kínosan ügyel, akkor az a sminkelés. Amint belép a nyikorgó fürdőszobaajtón, odalép a szép tiszta mosdókagylóhoz, majd nekilát. Tíz-tizenöt külső szemlélő számára unalmas perc után Jess kijön a fürdőből, és nekilát az öltöködésnek, ezt azonban beárnyékolja egy tény, az hogy Emma a barnítókrémet az ágyon hagyta.*~Mindig mondtam neki, hogy veszélyes, de nem érdekli,.~*Míg duzzog, sikerül felpakolnia magára ruháit, majd belépni a kávézóba.*-Szia Emma, tudod ott fwelejtettél valamit az ágyon, ezerszer megmondtam már, hogy nem akarom a "krémedet" az ágyon látni.*Mondja duzzogva a lánynak.*-Amúgy, nincs kicsit túl korán még a bulizáshoz?*Vált kedvesebb hangnemre.*
Vissza az elejére Go down
Emma O'Farell

Emma O'Farell


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 30
Üzenőláda : Képességem: Időjárásmanipulátor

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptySzer. Május 02, 2012 6:27 am

*Egy gyönyörű, fekete hajú lány készülődik szobájának mosdójában a ma esti bulira. Most épp szemei kifestésén dolgozik, de mér hátra van a vörös rúzs. A tegnapi koktélruha van most is rajta, és az a kis táska, amit mindig elvisz ezzel a ruhával. A következő pillanatban átszalad a szobájába, ahol rövid keresgélés után ráakad kedvenc magassarkújára. Ezzel vissza a fürdőbe, ahol egy klassz fajta barnító krémmel csodásan barnává varázsolja, egyébként hó fehér, ír lábait. A kasszából kivesz pár száz dollárt, majd elindul le a földszintre. Az égen szépséges bárányfelhők sorakoztak. Emma az új kávézó felé vette az irányt. Igaz, talán még korán van a bulihoz, hisz a hely csak 8-kor alakul át partys, élőzenés caffévé, de akkor is, még mindig jobb, mintha lemaradna valamiről. Bepillant az ajtón, s mint még azt várt, most folynak a buláj előkészületei. Kissé álmosnak érzi magát, így ahogy lecsüccsen, már rendel is magának egy presszó kévét, és miközben iszogatja, figyeli a munkásokat. Most mindenki a diszkógömb és a fények helyrerakásával foglalkozik, úgy tűnik, az okozza a legnagyobb galibát, szóval Emm inkább csak csendben ül, és várja barátnőit, akik elméletileg jönnek vele.*
Vissza az elejére Go down
Sawier Daval Prestor

Sawier Daval Prestor


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. May. 01.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyKedd Május 01, 2012 6:54 am

* Csak várja a pincérlányt, de elég lassan jön ki, talán jobb is lenne, ha soha nem is hozná ki a rendelést, hiszen úgy sem tud fizetni érte.. A mutálódás fájdalmaitól izmai néha megfeszültek és izzadni kezdett, a légzése is ütemtelen volt.. A fehér ingét is kezdte egyre szűkebbnek érezni magán, kigombolta két felső gallérgombját. A pincérlány helyett aztán egy fiú hozta ki a rendelését, aki érdeklődően néz az asztalnál ülőhöz.* - Köszönöm, azt hiszem minden rendben van, csak betegség. Tudja ez az átkozott nátha. * Legyint és elveszi a frissítőt a férfitől. Idegesen kipillantgat az ablakon, hogy nem követte e valaki, viszont csak elsuhanó sötét emberek alakját látja.. Mély lélegzetet vesz miközben oldalába nyílal a fájdalom.. De kívülről ezt nem lehetett látni rajta, ha csak nincsen a közelben mentalisra vagy hasonló képességű személy, de annak kicsi az esélye, hogy két mutáns egy helyre tévedne be és pont ugyanabban az időpontban, Sawier legalábbis ezt gondolta. Nézegeti a poharat, nemsokára fizetnie is kéne, ezért nem is iszik.* - Nézd be kell vallanom, hogy menekültem ide.. és elég kínos.... szóval.. * Kis hatásszüneteket tart mondandójában és az ajtót szuggerálja, nehogy valaki ismerős lépjen be rajta.* - Szóval ha bejönne pár fura alak, azok engem keresnének majd.*
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyKedd Május 01, 2012 6:42 am

*Jacob igencsak rossz kedvében van, mert a főnöke rátelefonált, hogy előbb kéne bemennie dolgozni. Mást tervezett mára, de hát a pénz, az pénz, és amúgy sem tanácsos ujjat húzni a főnökünkkel, akivel még csak egy napja dolgozunk együtt. Ezért hát már hat óta ott sürög-forog a kávézóban, veszi fel a rendeléseket, és hasonlók. Éppen nincs dolga, ezért az asztalokat tisztogatja, mikor meglátja az üldözött tekintetű fiút besurranni az ajtón. Nagyon emlékezteti a két évvel ezelőtti önmagára, ezért elhatározza, hogy felveszi a rendelését, és szóba elegyedik vele. Már éppen indulna, de a kolléganője, Anne megelőzi. Miután a fiú rendelt, rábízza Anne-re a törölgetést, és ő viszi ki a koktélt.*
- Itt az italod. Valami baj van? *Szólítja meg. Közelebbről látja csak, hogy a srác legalább húsz éves.* Olyan furcsán nézel ki, minden rendben? *Kérdezi meg még egyszer. Nem az a gondoskodó típus, de ma valahogy nem bírja látni az elveszett embereket. Valószínűleg ezzel a kérdéssel jól kiröhögteti magát, de nem érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Sawier Daval Prestor

Sawier Daval Prestor


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. May. 01.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyKedd Május 01, 2012 6:24 am

* Nehézkes léptekkel fut, látszólag valaki elől menekülhetett.. Elbújik egy sarok mögött és valami búvóhelyféleség után nézelődött. Egy nagyobb világító táblán aztán meglátta az x-treme Cafe feliratot, észrevétlenül átsétált a kávézóba, és betért. Kapucniját továbbra sem vette le nehogy valaki felismerje. Keresett egy félreeső helyet és leült egy sarokban.. Amikor már úgy érezte elmúlt a veszély, levette kezéről a bőrkesztyűt és a tenyerét nézegette..* ~ Mi történik velem?? mi ez?? ~ * Arcára kiült az ijedség, a fiú testében éppen most kezdődött el a mutálódás, ami nem kis fájdalommal járt. A pincér megszólította a fiút, aki ijedten hátranézett, nem számított társaságra, még egy ártalmatlan pincérnőre sem, pedig miután betért gondolhatta volna, hogy fogyasztania is kell, máskülönben el kell hagynia a helyszínt. Nála egy peták sem volt, ami volt nála pénz mind elvették tőle. Ennek tudatában még is kért egy italt, véletlenszerűen rámutatott az étlapra és rendelt egy koktélt, a pincérnő fel is vette a rendelést és elviharzott a fiú mellett. *
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 5:36 am

* Ő is nagy nehezen rávette magát hogy belekortyoljon a zöld szörnyűségbe rögtön meg is bánta. Kis híján a mögötte ülő nyakába öntötte az italt, de most nincs hozzá kedve, pedig csinált már olyat. *- Hát ez az ital... eszméletlenül gusztustalan. * Jelentette ki nevetve és mikor a szomszéd asztalnál nem figyelt senki átrakta a poharát és Jacobre kacsintott. *- Kíváncsi vagyok mit szólnak ha belekóstolnak, de cssss. * Súgta oda a fiúnak. Arra pedig hogy itt dolgozik elmosolyodott. *- Na, akkor tudom hogy hova jövök legközelebb inni valamit. * Mondta vidáman, majd felállt a székéről és az órájára nézett. *- Sajnálom, de azt hiszem nekem mennem kell. Szia. Remélem holnap is összefutunk valahol, én ide jövök azt hiszem. * Köszönt el, majd megfogta kabátját és táskáját és kiment az épületből, egészen a hotelig meg sem állt ahol most éppen lakik. Persze csak ideiglenesen. *
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 5:09 am

*Amikor Faina feláll az asztaltól, meg sem lepődik. Hozzászokott már, hogy lekoptatják, és faképnél hagyják. Mikor azonban látja, hogy csak a pulthoz megy, majd vissza is tér valami zöld trutyival, megkönnyebbül. Viszont a zöld akármi, amit a lány hozott, nem néz ki túl biztatóan.*
- Köszi, *mondja bizonytalanul* de mi is ez? *A horrorfilmekhez nem tud hozzászólni. Két éve nem nagyon néz tévét, és előtte sem szerette őket, ezért inkább belekortyol az italba. A következő másodpercben minden erőfeszítésére szüksége van, hogy ne köpje ki az asztalra a kortyot.* Faina, mi az ördögöt hoztál?! *Kérdezi, miután nagy nehezen lenyelte, ami a szájában volt.* Ez valami kivis - vaníliás - chilis szörnyűség. *Szemlátomást nem aratott nála nagy sikert az ital, hiszen Jacob a kivit utálja a legjobban az ételek közül. Gyorsan témát is vált.* Hogy hol dolgozom? Hát itt. *Kacsint rá a lányra.* Éjszakai pincér vagyok, a hét négy napján este nyolctól zárásig, mai kezdéssel.
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:57 am

- Igen, Oroszországból jöttem, kb. négy napja vagyok itt amerikában. Jess barátnőmet jöttem meglátogatni, de ezek szerint még egy jó darabig itt is maradok. * Mosolygott és felállt az asztaltól. *- Egy pillanat. * Mondta sietősen és elment a pulthoz. Hamar vissza is jött kezében két nagy pohár zöld... akármivel. *
- Tessék. A vendégem vagy. * Kacsintott a fiúra és oda adta neki a poharat. *
- Ne kérdezd. Fogalmam sincs hogy mi ez, de mindenesetre kísértetiesen hasonlít valami UFO trutyira a horror filmekből. * Igaz. nem sok horror filmet nézett életében. Illetve mégis, de nem viszi túlzásba. Egyik kedvenc hobbija hogy a TV előtt összekucorogva eszi a popcornt és várja a következő hullát tisztára holt sápadtan. Semmi értelme nincs, de jó róla beszélgetni. A hullákat sem szereti nézegetni a TV-ben, de hát a horror filmek már csak ilyenek. *
- Hát nem is ma gondoltam. * Válaszolt, és utána megint egy kicsit kíváncsiskodott. Egy kicsit zavaró lehet a sok gyanús pillantás néhány személyre, de nem lényeges. *
- Ha szabad megkérdeznem hol dolgozol? * Ez iránt is érdeklődik, mert csak meg akarja tudni hogy melyik helyre menjen legközelebb. *
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:44 am

*Elveszi Fainától a cetlit, és a nadrágzsebébe süllyeszti.*
- Rendben, akkor majd megkeresem Jessicát *Mondja, de igazából nem fűlik a foga hozzá. Jess továbbra sem a legkedveltebb ismerőse - bármilyen szép is. Viszont nem akar most ezen gondolkozni, ezért folytatja a beszélgetést.* Igen, gyerekkorom óta itt élek. Oroszországból jöttél? *Kérdezi egy kicsit hitetlenkedve, mikor eszébe jut Faina egy korábbi megjegyzése.* Azt hittem, amerikai vagy. *Elkerekeidik a szeme, mikor a tollból lett fémgolyót meglátja, de egy szót sem szól. Ha a lány nem akar beszélni róla, nem erőlteti...* Persze, szívesen körbevezetlek, mondjuk a költözés után. Most nem igazán érek rá, nemsokára kezdek az új munkahelyemen, és nem akarok elkésni. *Igazából az a nemsokára majd csak két óra múlva lesz, de ezt a lánynak nem kell tudnia. Nem szívesen mászkálna most körbe a városban, bár nem tudja megmondani, miért.*
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:32 am

* A válaszra csak bólint egyet és feneketlen táskájából elővesz egy cetlit és egy tollat, és elkezdi írni rá valamit. *
- Ó, bocsi, oroszul írtam. * Bosszankodott és sebes mozdulatokkal kihúzta a számokat és a lapot megfordította. Rá írta Jess és a saját telefonszámát. *
- Itt van. Mivel én is nemsokára beköltözöm engem is nyugodtan kérdezhetsz erről, de ma még nem hiszem hogy meg tudok mondani dolgokat, mert még én sem vagyok nagyon beavatva. * A megjegyzésre ugyan nem ugrott, hanem csak felvonta kérőn a szemöldökét. Ma nincs olyan kedvében hogy ilyen dolgokra választ adjon, inkább most a békésebb utat választja. Az ő esetében ez igen csak ritka jelenségnek bizonyul, mindig is hirtelen haragú volt. *
- És, mióta élsz itt? * Bukott ki belőle a hirtelen kérdés. Aztán egyszer csak arra lett figyelmes hogy a toll a kezében apró fém galacsinná gyúródott össze. Amint meglátta gyorsan a táskája legméjére hajintotta hogy Jacob még csak véletlenül se lássa meg. Hogy miért is lett az a toll olyan apró? Valószínűleg mert nem nagyon figyelt, kicsit aggódott emiatt de szerencsére már elmúlt. Gyorsan keresett valami témát hogy erről elterelje a figyelmet. *
- Esetleg valamikor körbevezetnél a városban? Kíváncsi vagyok egy pár új helyre. * Kérdezte meg tőle gyorsan. Igazából ez tűnt a legjobb ötletnek ami eszébe jutott. *
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:18 am

*Kezet ráz a lánnyal, megkönnyebbülten leül, és belekortyol a narancslevébe. Érzi, hogy az üdítő lehűti, és most kivételesen még örül is neki. Véletlenül sem akarja kockáztatni, hogy fény derüljön a mutációjára, volt már vele gondja elég. Miután a szokásos üdvöző köröket lefutották, gondolkodóba esik.* ~ Akkor most beszélgetni kéne... Mégis csak hülyén veszi ki magát, hogy ideülök, és aztán egy szót sem szólok.~ * Jacob sosem volt szociális típus, és nem gondolja, hogy pont most kéne ezen változtatnia, de nagyon nem szereti a kínos helyzeteket, ezért hát így szól:*
- Igen, én fogok segíteni Jessicáéknak a költözésben *bólogat.* Tényleg, nem tudod, hogy tudom elérni? Meg szeretném beszélni vele, hogy mikor is van rám szüksége, de nem vállalkozom rá, hogy becsöngessek hozzájuk. A múltkor is igazán kedvesen fogadtak... *Jól tudja, hogy az utolsó megjegyzést nem kellett volna megejtenie, hiszen a két lány nyilvánvalóan jóban van, de most már nem tudja visszaszívni, úgyhogy kíváncsian várja, mit reagál Faina.*
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 4:04 am

* Ahogy nagyban üldögél már azon gondolkozik hogy fogja magát és elmegy valahova, ám mégis csak társaságra akadt a nagy tömegben. Méghozzá pont az a fiú kérdezte meg hogy elülhet e, aki után hallgatózott. Kicsit lejjebb vette szemüvegét és a fiúra nézett. *
- Szia! Persze, foglalj csak helyet. * Azzal arrébb vette táskáját és átadta a helyet a fiúnak. Nem gondolta hogy bárkinek is odaadja a helyet és kapott pár szúrós pillantást most azoktól akiket elküldte, de ugyan miért érdekelné őt? Nem olyan fajta. * - Igen tudom, emlékszem rád. Te akarsz segíteni beköltözni ugye? * Kíváncsiskodott a tőle telhető legkedvesebb hangnemben. Persze nem kislányosan és vinnyogósan. A hangja ugyanolyan határozott mint szokott, csak megtoldotta egy kedves mosollyal. *
- Még én sem mutatkoztam be. Faina Serafima Kostes vagyok, de nyugodtan szólíts csak simán Fainának vagy ahogy kedved tartja. * Mutatkozott be és elfogadta a kéznyújtást. Igaz, szokatlan, Oroszországban ez nem mindig szokás, de itt látszólag igen. *
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 3:56 am

*Jacob még mindig a narancslevét szorongatja, ami lassan kezd megmelegedni. Szabad asztalt sehol sem talál, és az egyetlen szóba jöhető hely az ismeretlen lány mellett van, akinek - most jön csak rá - még a nevét sem tudja. Viszont nem akar tovább itt ácsorogni, mint egy hülye, szóval úgy dönt, leül a lány mellé. Előveszi hát legmegnyerőbb modorát, és elindul az asztal felé. Közben magában reménykedik, hogy ez a lány nem olyan undok és beképzelt, mint a másik kettő.*
- Szia, leülhetek? *Kérdezi legmegnyerőbb mosolyával - ami nem is néz ki olyan rosszul. Miután a lány válaszol, folytatja (és vagy leül, vagy nem):* - Tegnap este találkoztunk, igaz? Tudod, a buli előtt. Amilyen feledékeny vagyok, bemutatkozni persze elfelejtettem. *Csap hirtelen a homlokára.* Jacob vagyok, üdv. *Mondja, és kezet nyújt, ami egy kicsit viccesen hathat, de hát neki ilyen a stílusa.*
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 3:44 am

* Ahogy csendben elfogyasztotta az össze salátát egyszer csak egy ismerős arcra lett figyelmes a tömegben. Kicsit a kávézónak ez a része, mégis zsúfolt. Visszatérve az ismerős archoz Faina valahonnan emlékszik rá hogy ki ez a fiú. Beszélni nem beszéltek, de tegnap látta a háznál ahová nemsokára ő is beköltözik. Fekete napszemüvege mögött figyelemmel kíséri hogy hova megy a fiú. Feltűnt neki hogy folyamatosan éttermekbe jár, de egy pillanat alatt ki is jön. Gondolta kideríti mit akar. Lerakta a cuccát és elindult a mosdó felé. De még az előtt egy üres folyosón megállt és fülét a padlóhoz szorította. Olyan helyet választott ami üres, mert kicsit feltűnő hogy valaki hallgatózik a földön... Egy darabig hallgatta ahogy a pultostól kérdezte a fiú hogy keresi az üzletvezetőt, de ekkor halk léptek nesze törte meg a csendet. Gyorsan feltápászkodott és egy hirtelen mozdulattal leporolta a ruháját. A mutáns képességét egy ilyen környezetben veszélyes használni, de szerencsére nem történt semmi. Elsuhant a közeledő alak mellett és visszaült a helyére. Ott várta hogy felbukkanjon a fiú. Ez olyan mintha kémkedne utána, de mégsem. Inkább csak kíváncsi, mindig is az volt. Mikor a fiú kijön a helységből ahova a pultos küldte valaminek örült, ezt látni lehet az arcán. De hogy minek az egyenlőre rejtély. *
Vissza az elejére Go down
Jacob Finnegan

Jacob Finnegan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 25.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 3:35 am

*Jacob feje ugyan a tegnap este következtében szörnyen hasogat, de nem adja fel az álláskeresést. Ugyan tegnap az idegesítő lányok megígérték a segítséget, - sőt még egy kis előleget is adtak - de a holnapra is gondolni kell. Eszébe jut, hogy tegnap, mikor minden kávézót módszeresen végigjárt a parton, egyet mégis kihagyott. Ezért hát amennyire tudja, rendbe szedi magát, és elindul az X-treme Cafe felé. Belép az étterembe, és rögtön kiszúrja az egyik lányt a tegnapiak közül. Most viszont nem ér rá vele foglalkozni, - és a feje is nagyon fáj - ezért rá sem néz, hanem rögtön a pulthoz megy.*
- Az üzletvezetővel szeretnék beszélni. *Mondja határozottan, hiszen már nagy gyakorlata van az álláskeresésben. Nem sokkal később eltűnik a kávézó hátsó felében, ahová a vendégek már nem láthatnak be. körülbelül tíz perc múlva már jön is vissza, az arcán mosoly ragyog - nem ez azért túlzás. Mindenesetre nagyon meg van elégedve magával, az biztos. A pulthoz megy, és egy narancslevet kér. Mikor megkapja, a fejét forgatva keres egy szabad asztalt, ahova leülhet.*
Vissza az elejére Go down
Faina Serafima Kostes

Faina Serafima Kostes


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2012. Apr. 26.
Age : 33
Üzenőláda : Bárkivel szívesen játszom ^^

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 3:24 am

* Már egy jó ideje kutat jó kis éttermek után a városban, de eddig csak olyan helyeket talált ami vagy túl koszos, vagy pedig borzalmasak a kaják. Nehéz olyan éttermet találni ami megfelel egy orosz lánynak itt amerikában, de csak csak akad egy kettő. Végre, az egy napos kutatás és keresgélés után talált egy olyan helyet ahol ehet valami számára finom ételt. Betért e békés kis helyre és a pulthoz sétált. Kért egy egyszerű uborka salátát, kifizette és helyet keresett. Elég zsúfolt hely, a szabad székek elvesznek a tömegben, alig lehet őket észrevenni.De szerencsére még van egy szabad asztal. Mielőtt még bárki elfoglalná gyorsan oda rohan fejvesztve és lefoglalja a helyet. Ismerős ugyan nincs nagyon a közelben, de nem akar idegenek előtt ülni. Ezért vékony bőr kabátját és táskáját külön székekre rakta, hogy véletlenül se jusson idegenek eszébe hogy szabad a hely. Mondjuk egy kicsit sem elrejtett asztal úgyhogy Faina szájából folyamatosan hangzott a " Foglalt a hely " mondat, ha valaki le akart ülni. Lehet hogy emiatt kicsikét illetlennek tűnhet, de nem nagyon zavarja, sőt, igazából nem is érdekli. *
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2012. Apr. 22.

Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe EmptyHétf. Ápr. 30, 2012 2:33 am

X-treme Café - Szórakozó hely

Miami Beachtől nem messze található ez a szórakozó hely, ami nyolc előtt egyszerű beülős, beszélgetős hely, étterem, az után viszont már élő zene, DJ-k, egyéb koncertek várják a bulizni váró fiatalokat. A hely nevében az X puszta véletlen, semmiféle vonatkozása - elméletben - nincsen a mutánsokkal kapcsolatban, főleg, hogy az X-menek, mint csoport ebben a világban jelenleg nem létezik, semmiféle X-professzor nem gyűjtött össze fiatalokat, vagy tíz évvel ezelőtt, és azóta felbomlott a csoport, semmit se hallani róluk.

Nyitvatartás:
Nap közben, étterem, beülős hely formájában: 08:00-20:00
Este, éjszakai szórakozó hely formájában: 20:00-04:00

Rendelhető mindenféle étel, habár nem feltétlen vacsorázni járnak ide az emberek, inkább szórakozni, de délelőtt vannak levesek, főételek, egész nap italok, szendvicsek, chipsek és egyéb rágcsálni valók.
Található bent mindenféle játék is, természetesen fizetős - billiárd, darts, még pingpong asztal is, tehát eléggé nagy területű, van egy nagy terem, ahol a koncertek futnak, és több kisebb a játékokkal és egy beszélgetősebb rész is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miami - X-treme Cafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miami - X-treme Cafe   Miami - X-treme Cafe Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miami - X-treme Cafe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miami - Miami Beach
» Miami - Repülőtér
» Miami - Amelia Earhart Park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dreamlands - Az álmok földjén :: X-men/Hősök :: X-men/Hősök-
Ugrás: